Medyczna Szkoła Zawodowa w Zielonej Górze, sekretariat, ul. Ułańska 2 (III piętro), 65-033 Zielona Góra zapisy do szkoły: tel. 504 243 416, 502 070 034, formularz www, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technik masażysta (325402) - zapis on-line do szkoły

Organizacja kształcenia 

NAUKA TRWA 2 LATA, 4 SEMESTRY - E-LEARING

Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym: soboty i niedziele, organizacja nauki w szkole umożliwia zdobycie dyplomu bez ograniczeń wieku , konieczności posiadania matury,przerywania dotychczasowego zatrudnienia oraz studiów przez słuchaczy. Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia szkoły policealnej, a po zdaniu egzaminu państwowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe tytuł technik masażysta z kwalifikacją Z.1.Świadczenie usług w zakresie masażu oraz europass w języku angielskim, który stwarza możliwość pracy i nauki w Europie .Egzamin potwierdzający kwalifikację Z.1. odbywa się pod koniec drugiego roku.

Zawód szczególnie polecany jest dla nauczycieli wychowania fizycznego, specjalistów odnowy biologicznej, techników usług kosmetycznych, rehabilitantów, trenerów fitness, pielęgniarek i położnych. 

 Kwalifikacje :

Z.1. Świadczenie usług w zakresie masażu